Hakkımızda

Hakkımızda2023-07-23T23:12:53+03:00

Formic Plastik; otomotiv, reklam, makine, tarım makineleri, ısıtma soğutma, ambalaj, mobilya, medikal ve kozmetik gibi çok farklı sektörlere oldukça geniş bir yelpazede plastik ürünlerin termoform parçaların fason imalatını yaparak hizmet veren bir işletmedir.

İşletmemiz 2010 yılında şahıs firması olarak Ufuk Kartal tarafından kurulan Lidercan Vakum olarak işletme yolculuğuna başlamıştır. 2022 yılında  FORMIC Plastik unvanı ile yine tek ortağı Ufuk Kartal olmak üzere Limited Şirket olarak iş yaşamında varlığını güçlendirmiştir. Makine parkuru yatırımı 20 milyon TL’yi aşan işletmemiz, istikrarlı büyümesini devam ettirmesi ile insan kaynağı, yer ve makine ihtiyaçlarımızın artması neticesinde 2020 yılından bu yana  İTOB Organize Sanayi’de 3500 m2 bir alanda faaliyetine devam etmektedir.

Yurtiçi piyasada hizmet kalitesi, hızı ve yenilikçi bakış açısıyla tanınan firmamız 2022 yılında hız kazandırdığı yurtdışı pazar ağını Avrupa Ülkeleri’nde geliştirmek adına ciddi adımlar atmaktadır. Kurumsal altyapının geliştirilmesine önem veren FORMIC Plastik Ailesi, müşterilerimizin üretim süreçlerine de değer katacak nitelikli üretimler yapabilmek için gelişim yolculuğunu azim ve kararlılıkla sürdürmektedir.

FORMIC PLASTIC OLARAK

Projelerinizi bir sonraki seviyeye çıkaralım.

Plastik şekillendirme sektöründe tüm süreçlerde yetkin ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Termoform, vakum formlama , kalıp işleme , konsept tasarım & mühendislik, plastik enjeksiyon işlerinde son teknolojiyi bünyesinde barındıran fabrikamızda, uzman kadromuz , tarihçemizin tecrübesi ve Ar-Ge vizyonu ile uzman ve yenilikçi projeler üretiyoruz.

%100 Memnuniyet

Yaratıcı Ekip

Üstün Kalite

İşimizi Severek ve Profesyonelce Yapıyoruz

Formic Plastic olarak yıllarımızı verdiğimiz bu sektörde işimizi hem her biri alanında yılların uzmanı ve profesyonel ekibimizle hem de işimize duyduğumuz sevgi ve saygı ile tüm hizmetlerimizi ve ortaya çıkardığımız tüm projeleri sevgi ile hayata geçiriyoruz.

0
Proje
0+
Müşteri
0+
Yapılan İş
0
İş Partneri